SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
260 000 €
(4 407 € / m²)
Prodaja
3
1
59 m²
Rond-Point des Vignerons, Agde

spalnica3
površina59 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

L'Adresse Efficience vous propose à la vente à Agde, dans un environnement calme et verdoyant, tout en restant proche des commodités, découvrez ce bel...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaLočeni wcOdprt bivalni prostorNadstropje

Ostalo
Starost oglasa: 87 dni
Posodobljeno: 74 dni

Lokacija

Rond-Point des Vignerons, Agde
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse - Efficience - l'Adresse - Efficience - Saint-Roch

Podobni oglasi