SUPA24
Dnevna soba; lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog
Dnevna soba; lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog
Dnevna soba; lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog
419 000 €
(4 232 € / m²)
Prodaja
4
1
99 m²
Rond-Point des Vignerons, Agde

spalnica4
površina99 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Un magnifique appartement de type T4 de 99,60 m2. Il s’ouvre sur une entrée spacieuse de 8 m2 avec placard intégré. Vous découvrirez ensuite un grand ...

Ostalo
Starost oglasa: 88 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rond-Point des Vignerons, Agde
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Acrédit Conseil

Podobni oglasi