SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
189 000 €
(5 250 € / m²)
Prodaja
2
1
36 m²
Rond-Point Cœur de Station, Agde

spalnica2
površina36 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Séverine Robot vous propose: Appartement Neuf – Cap d’Agde - Idéal Investissement ou Résidence SecondaireDécouvrez cet appartement lumine...

Ostalo
Starost oglasa: 155 dni
Posodobljeno: 78 dni

Lokacija

Rond-Point Cœur de Station, Agde
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi