SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
85 500 €
(3 054 € / m²)
Prodaja
2
1
28 m²
Impasse Aimé Gourc, Agde

spalnica2
površina28 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Idéalement situé au coeur de la station dans une résidence sécurisée, à deux pas de la Grande Roue et des animations, je vous propose de visiter cet ...

Ostalo
Starost oglasa: 317 dni
Posodobljeno: 109 dni

Lokacija

Impasse Aimé Gourc, Agde
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

COTE FRANCE

Podobni oglasi