SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
229 000 €
(4 089 € / m²)
Prodaja
3
1
56 m²
Strada d'Afa, Afa

spalnica3
površina56 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

L'agence Le Bon'Appart vous présente à la vente, à proximité du centre du village d’Afa, un beau F3 de 56 m2 avec une grande terrasse de 25 m2. Il est...

Ostalo
Starost oglasa: 348 dni
Posodobljeno: 26 dni

Lokacija

Strada d'Afa, Afa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Le Bon'appart

Podobni oglasi