SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
220 000 €
(5 116 € / m²)
Prodaja
2
1
43 m²
Chemin des Basses Plaines, Achères

spalnica2
površina43 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Justine Pereira vous propose: Charmant T2 avec balcon et place de parking – AchèresDécouvrez ce joli appartement 2 pièces de 43 m² au 1er...

Ostalo
Starost oglasa: 62 dni
Posodobljeno: 21 dni

Lokacija

Chemin des Basses Plaines, Achères
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi