SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
155 000 €
(3 875 € / m²)
Prodaja
4
1
40 m²
Rue Sully, Ablon-sur-Seine

spalnica4
površina40 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Carlos Tavares vous propose: DUPLEX DE CHARME - 2 CHAMBRES - RÉSIDENCE FERMÉE - PARKING - RÉNOVÉDécouvrez ce magnifique duplex situé en p...

Ostalo
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

Rue Sully, Ablon-sur-Seine
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi