SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
584 000 €
(5 959 € / m²)
Prodaja
3
1
98 m²
Quai Cronstadt

spalnica3
površina98 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

In a private area of 6000 m2, this secure residence consists of 3 bastides in terraced levels. A beautiful quality of life in a sought-after neighborh...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Quai Cronstadt
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

MY LOGEMENT

Podobni oglasi