SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 200 000 €
(17 143 € / m²)
Prodaja
3
1
70 m²
Route du Bord de Mer

spalnica3
površina70 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

In a recent high-end residence, ideally located right on the waterfront in Villeneuve-Loubet, discover this superb two-bedroom garden-level apartment ...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorTuš kabinaLočeni wcTerasaRazgledNadstropje

Ostalo
Starost oglasa: 113 dni
Posodobljeno: 113 dni

Lokacija

Route du Bord de Mer
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

AGENCE ROSSI CROISETTE IMMOBILIER

Podobni oglasi