SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 470 000 €
(13 486 € / m²)
Prodaja
2
1
109 m²
Boulevard du Prince de Galles

spalnica2
površina109 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

BIARRITZ 1ERE LIGNE: in the heart of Biarritz, facing the main beach and close to all amenities, 3/4 room apartment (now a 2 bis room apartment) of 10...

Ostalo
Starost oglasa: 321 dni
Posodobljeno: 76 dni

Lokacija

Boulevard du Prince de Galles
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ROUSSELLE IMMO PRESTIGE

Podobni oglasi