SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
139 000 €
(1 759 € / m²)
Prodaja
3
1
79 m²
Sananjalantie, Vantaa

spalnica3
površina79 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Please contact the sales representative for further details on this property.

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Sananjalantie, Vantaa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Vantaan Habita Oy

Podobni oglasi