Seznam ponudb
16
16
16
58 000 €
(983 € / m²)
Prodaja
2
1
59 m²
Juhannuskatu, Tornio
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
2
površina
59 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Bright and spacious two bedroom apartment in a quiet house — 59.5 m²
Welcome to visit this cozy and well-kept two-bedroom apartment, which is locat...
Prikaži celoten opis
Parametri
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Ločena kuhinja
Razgled
Hodnik
Po prenovi
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
167 dni
Posodobljeno:
167 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Juhannuskatu, Tornio
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.