SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
34 100 €
(1 100 € / m²)
Prodaja
1
1
31 m²
Pohjolankatu, Tornio

spalnica1
površina31 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Functional apartment in Tornio Pudas, close to all services in Tornio. Local shops, sports hall, Skating rink and indoor swimming pool are within walk...

Ostalo
Starost oglasa: 296 dni
Posodobljeno: 296 dni

Lokacija

Pohjolankatu, Tornio
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Rajakoti Oy

Podobni oglasi