SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
109 000 €
(1 363 € / m²)
Prodaja
3
1
80 m²
Hämeenkatu, Riihimäki

spalnica3
površina80 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Please contact the sales representative for further details on this property.

Ostalo
Starost oglasa: 38 dni
Posodobljeno: 37 dni

Lokacija

Hämeenkatu, Riihimäki
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Helsingin Habita Oy

Podobni oglasi