SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
67 000 €
(957 € / m²)
Prodaja
3
1
70 m²
Liisantie, Oulu

spalnica3
površina70 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Please contact the sales representative for further details on this property.

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Liisantie, Oulu
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Pohjois-Suomen Habita Oy

Podobni oglasi