SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
45 000 €
(763 € / m²)
Prodaja
2
1
59 m²
Rantatie, Orimattila

spalnica2
površina59 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Original listing (Habita): https://www.habita.com/property/669057

Ostalo
Starost oglasa: 180 dni
Posodobljeno: 173 dni

Lokacija

Rantatie, Orimattila
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Habita International Estates

Helena Svenström

Podobni oglasi