SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
185 000 €
(2 891 € / m²)
Prodaja
3
1
64 m²
Pikkulaen reitti, Kolari

spalnica3
površina64 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Please contact the sales representative for further details on this property.

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Pikkulaen reitti, Kolari
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Rajakoti Oy

Podobni oglasi