SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
89 000 €
(3 296 € / m²)
Prodaja
1
1
27 m²
Tarutie, Kirkkonummi

spalnica1
površina27 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Please contact the sales representative for further details on this property.

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Tarutie, Kirkkonummi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Helsingin Habita Oy

Podobni oglasi