SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
428 000 €
(6 903 € / m²)
Prodaja
2
1
62 m²
Mechelininkatu, Helsinki

spalnica2
površina62 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Original listing (Habita): https://www.habita.com/property/670690

Ostalo
Starost oglasa: 168 dni
Posodobljeno: 168 dni

Lokacija

Mechelininkatu, Helsinki
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Habita International Estates

Sari Markkanen

Podobni oglasi