Seznam ponudb
10
10
10
77 632 €
(784 € / m²)
Prodaja
2
1
99 m²
كمبوند الياقوتة الحمراء
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
2
površina
99 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Luxury 2-Bedroom Apartment (99m²) with Garden & Pool View in Aqua Infinity Resort – Hurghada
Enjoy a life of luxury in this stunning 2-bedroom apar...
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Nadstropje:
2. nadstropje od 5
Starost oglasa:
319 dni
Posodobljeno:
318 dni
Prijavi oglas
Lokacija
كمبوند الياقوتة الحمراء
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.