Seznam ponudb
16
16
16
76 260 €
(1 467 € / m²)
Prodaja
1
1
52 m²
84512
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
1
površina
52 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Scandic Resort – Exclusive Seafront Living in Arabia, Hurghada
Scandic Resort is a premium residential and hospitality project located in the prestig...
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Razgled
Nadstropje
Varovanje
Parametri
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Nadstropje:
3. nadstropje od 5
Starost oglasa:
285 dni
Posodobljeno:
285 dni
Prijavi oglas
Lokacija
84512
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.