SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
105 894 €
(840 € / m²)
Prodaja
4
2+
126 m²
شارع يوسف عفيفى

spalnica4
površina126 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Available in Princsess Resort , in the middle of Mamsha With magnificent view of Mauntains and Hurghada airportPrime location , near to all kind of se...

opremljeno
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

شارع يوسف عفيفى
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IMS Egypt Property

Podobni oglasi