SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
93 400 €
(873 € / m²)
Prodaja
3
1
107 m²
ميدان شيري

spalnica3
površina107 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

About the Project:Clan Residents is a sea-view residential compound designed for buyers looking for modern apartments for sale in Hurghada with elegan...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

ميدان شيري
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Hurghada Homes

Podobni oglasi