SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
50 535 €
(790 € / m²)
Prodaja
2
1
64 m²
حى مجاويش

spalnica2
površina64 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Welcome to Trivana Resort Your Modern Coastal Escape! Discover a new level of comfort and style at Trivana, ideally located on Magawish Road (Airport ...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

حى مجاويش
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Homes Bay

Podobni oglasi