SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
112 520 €
(210 € / m²)
Prodaja
5
2+
536 m²
ميدان شيري

spalnica5
površina536 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

About the Project:ONE7 Hurghada introduces a new level of luxury living on the Red Sea, combining contemporary design, privacy, and comfort. Each resi...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

ميدان شيري
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Hurghada Homes

Podobni oglasi