SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
26 025 €
(334 € / m²)
Prodaja
2
1
78 m²
ميدان شيري

spalnica2
površina78 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

About the Project:Long Beach Residence redefines seaside living on Egypt’s Red Sea coast. Designed for comfort and exclusivity, it offers residents di...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

ميدان شيري
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Hurghada Homes

Podobni oglasi