SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
13 947 €
(194 € / m²)
Prodaja
1
1
72 m²
ميدان شيري

spalnica1
površina72 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Atlantis Resort – HurghadaAtlantis Resort is a modern residential and resort-style development located in a prime central area of Hurghada, combining ...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

ميدان شيري
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Hurghadians Property development

Podobni oglasi