SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
129 978 €
(878 € / m²)
Prodaja
4
2+
148 m²
ميدان شيري

spalnica4
površina148 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

One7 – Mira 7101 | 3BR Luxury ApartmentStep into luxury living at One7 Hurghada. Mira 7101 offers a spacious 148 m² layout with 3 bedrooms and 2 bathr...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

ميدان شيري
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Homes Bay

Podobni oglasi