SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
35 369 €
(570 € / m²)
Prodaja
2
1
62 m²
ميدان شيري

spalnica2
površina62 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

New Launch with Limited Units | 1-Bedroom Apartment 62 m² | La Gouna Resort – HurghadaThe apartment features a smart and modern layout designed to max...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

ميدان شيري
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Hurghadians Property development

Podobni oglasi