SUPA24
107 777 €
(937 € / m²)
Prodaja
2
1
115 m²
طريق الغردقه الاسماعليه

spalnica2
površina115 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

New on the market! Great location with its own private beach. We are proud to present to you Premier Beach apartments in Hurghada, in Al Helal area an...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

طريق الغردقه الاسماعليه
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Sun Homes Overseas

Podobni oglasi