Seznam ponudb
37
37
37
40 800 €
(583 € / m²)
Prodaja
2
1
70 m²
رويال بيتش
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
2
površina
70 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Objevte svůj kousek ráje v IBIZA BAY Kde se luxus setkává s nekonečným azurem
Představte si ráno, kdy vás místo budíku probudí jemné šumění vln a pr...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Zasebna
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
3 dni
Posodobljeno:
3 dni