SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
132 164 €
(1 810 € / m²)
Prodaja
2
1
73 m²
منتجع باراديس جاردنز

spalnica2
površina73 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

🌊 veranda – it’s not just a place… it’s a feeling you liveIn a quiet moment…standing in front of the sea, feeling the breeze around you,you’ll realiz...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

منتجع باراديس جاردنز
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Hurghadians Property development

Podobni oglasi