SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
52 802 €
(777 € / m²)
Prodaja
2
1
68 m²
شارع النصر

spalnica2
površina68 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Unit B208 – 1 Bedroom Pool View at Aurora Palace HurghadaExperience modern resort living with Unit B208, a stylish 1-bedroom apartment located on the ...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

شارع النصر
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Hurghadians Property development

Podobni oglasi