SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
75 345 €
(793 € / m²)
Prodaja
2
1
95 m²
شارع الشيراتون

spalnica2
površina95 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Located on El Hadaba Road near Mamsha, Aldau Mall, public beaches, and Hurghada International Airport, this modern 1-bedroom apartment offers comfort,...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

شارع الشيراتون
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Homes Bay

Podobni oglasi