Seznam ponudb
23
23
23
29 800 €
(489 € / m²)
Prodaja
1
1
61 m²
طريق الغردقه الاسماعليه
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
1
površina
61 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Studio – 65m² – Pool floor – Hurghada🏠 Unit K 101 – 1,850,000 EGP = € 29 800📍 Located in New Hurghada – Between Downtown and El Gouna📐 Size: 65 m²�...
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
3 dni
Posodobljeno:
3 dni
Prijavi oglas
Lokacija
طريق الغردقه الاسماعليه
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.
Zaprosi za natančen naslov
Povečaj zemljevid
Infrastruktura in storitve v okolici
Abtal Hurghada Developer (Construction Company)
Prikaži telefonsko številko
Kontaktiraj prodajalca
Abtal Hurghada Developer (Construction Company)
Prikaži telefonsko številko
Kontaktiraj prodajalca
Podobni oglasi