SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
55 000 €
(859 € / m²)
Prodaja
2
1
64 m²
طريق الغردقه الاسماعليه

spalnica2
površina64 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Představte si ráno, kdy vás probouzí první paprsky slunce a jemný vánek od Rudého moře. Nabízíme vám k prodeji útulný a kompletně zařízený apartmán o ...

Neopremljen
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

طريق الغردقه الاسماعليه

Infrastruktura in storitve v okolici

Reality v Egypte

Romana Vlčková

Podobni oglasi