SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
105 330 €
(893 € / m²)
Prodaja
3
1
118 m²
شارع النصر

spalnica3
površina118 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

studios are the perfect blend of affordability and lifestyle, offering cozy layouts with garden views and resort facilities. Ideal for singles, holida...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

شارع النصر
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Homes Bay

Podobni oglasi