SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
111 675 €
(1 489 € / m²)
Prodaja
2
1
75 m²
شارع البحر

spalnica2
površina75 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Unit B607 – 1 Bedroom with Side Sea View at Scandic ResortExperience modern seaside living with Unit B607, a spacious 1-bedroom apartment located on t...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

شارع البحر
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Hurghadians Property development

Podobni oglasi