SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
51 484 €
(644 € / m²)
Prodaja
1
1
80 m²
شارع النصر

spalnica1
površina80 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Aurora Palace by Square 9 Development offers stylish studio apartments in the heart of Magawish, directly opposite Mercure Hotel. Designed for modern ...

Ostalo
Starost oglasa: 8 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

شارع النصر
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Homes Bay

Podobni oglasi