SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
65 405 €
(769 € / m²)
Prodaja
2
1
85 m²
ميدان شيري

spalnica2
površina85 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Stone Heights – HurghadaLocated in the elevated area of El Hadaba (Sheraton), Stone Heights is a modern residential development offering a unique blen...

Ostalo
Starost oglasa: 8 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

ميدان شيري
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Hurghadians Property development

Podobni oglasi