SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
16 200 €
(405 € / m²)
Prodaja
1
1
40 m²
ميدان شيري

spalnica1
površina40 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

🌊 Riva Beachfront District – Studio 🏡 Unit DetailsType: StudioArea: 40 sqmBathrooms: 1Delivery: Within 3 yearsTotal Price before discount: 5,100,000...

Ostalo
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

ميدان شيري
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Hurghadians Property development

Podobni oglasi