SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
36 491 €
(640 € / m²)
Prodaja
1
1
57 m²
ريكسوس بريميم مجاويش

spalnica1
površina57 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Aurora Resort – Hurghada, Village Road (Magawish)Directly opposite the Mercure Hotel, Aurora Resort is a prestigious development spanning 6,000 sqm, f...

Ostalo
Starost oglasa: 15 dni
Posodobljeno: 15 dni

Lokacija

ريكسوس بريميم مجاويش
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Homes Bay

Podobni oglasi