SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
72 000 €
(1 108 € / m²)
Prodaja
2
1
65 m²
شارع الشيراتون

spalnica2
površina65 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Sea & Pool View 1-Bedroom Apartment for Sale | Ready to Move | Hurghada HadabaDescription📍 LocationHadaba Road, Hurghada2 minutes to Sheraton StreetA...

Ostalo
Starost oglasa: 12 dni
Posodobljeno: 12 dni

Lokacija

شارع الشيراتون
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Homes Bay

Podobni oglasi