Seznam ponudb
9
9
9
34 534 €
(933 € / m²)
Prodaja
1
1
37 m²
منتجع فينيسيا
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
1
površina
37 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
🌊 Sea‑view Studio – Al Ahyaa, Hurghada Perfect investment, modern design, private beach and premium facilities! 📐 37 m² studio 💰 Price: 2,590,000 E...
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
28 dni
Posodobljeno:
28 dni
Prijavi oglas
Lokacija
منتجع فينيسيا
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.