SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
237 309 €
(1 582 € / m²)
Prodaja
4
2+
150 m²
شارع النصر

spalnica4
površina150 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Discover premium coastal living with this three-bedroom apartment with a private penthouse terrace in One7 Residence Hurghada, a high-end residential ...

Ostalo
Starost oglasa: 52 dni
Posodobljeno: 52 dni

Lokacija

شارع النصر
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kronberg Development

Podobni oglasi