SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
207 313 €
(1 382 € / m²)
Prodaja
3
2+
150 m²
Gabel al Hareem

spalnica3
površina150 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Own a premium duplex in Soulferyo, a gated, fully serviced coastal community in Sahl Hasheesh, just minutes from Hurghada.This well-designed duplex (S...

Ostalo
Starost oglasa: 51 dni
Posodobljeno: 51 dni

Lokacija

Gabel al Hareem
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Buildix - Real Estate Investment

Podobni oglasi