SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
47 949 €
(1 020 € / m²)
Prodaja
1
1
47 m²
طريق الغردقه الاسماعليه

spalnica1
površina47 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Balkan Beach Resort – Hurghada, Red Sea, EgyptApartment Details• Studio• Side Sea View• 47 sqm• Fully Furnished• Ready to Move InOverviewBalkan Beach ...

Ostalo
Starost oglasa: 84 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

طريق الغردقه الاسماعليه
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Padsabroad

Podobni oglasi