SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
421 000 €
(3 341 € / m²)
Prodaja
2
2+
126 m²
شارع السرب

spalnica2
površina126 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Luxury 2 Bed Penthouse Apartment for Sale In Corniche El Nile Luxor EgyptEsales Property ID: es5554939PJ6W+29J, Kornish Al Nile, Karnak, Luxor, Luxor ...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorRazgledNadstropjeOpremljenoKuhinjski aparati

opremljeno
Starost oglasa: 106 dni
Posodobljeno: 91 dni

Lokacija

شارع السرب
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Esales Property LTD.

Peter Chambers

Podobni oglasi