SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
102 703 €
(1 081 € / m²)
Prodaja
2
1
95 m²
ميدان شيري

spalnica2
površina95 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaDa

Opis

Experience the beauty of coastal living in this 95 sqm apartment perfectly located in the Stone Heights Compound, Hurghada — combining modern design, ...

Neopremljen
Starost oglasa: 218 dni
Posodobljeno: 171 dni

Lokacija

ميدان شيري
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

hurghadians property

hurghadians property

Podobni oglasi