SUPA24
117 054 €
(952 € / m²)
Prodaja
1
1
123 m²
ميدان شيري

spalnica1
površina123 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaDa

Opis

Step into modern comfort and luxury at Atlantis Resort, Hurghada!
This spacious 123m² one-bedroom apartment on the second floor is designed for those ...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorNaravna svetlobaRazgledNadstropje

Neopremljen
Starost oglasa: 253 dni
Posodobljeno: 252 dni

Lokacija

ميدان شيري
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

hurghadians property

Nada Hurghadians

Podobni oglasi